آذرتهویه

خرید هیتر گازی آذرتهویه در فروشگاه GKN کالا را با بهترین کیفیت تجربه کنید! قیمت هیتر گازی آذرتهویه، بر اساس ظرفیت، فضای گرمایش مختلف تغییر می‌کند. اما قبل از هر چیز با این شرکت و محصولات آن  آشنا شوید!

معرفی شرکت آذرتهویه

آذرتهویه یکی از تولیدکنندگان معتبر و مشهور تاسیسات حرارتی و برودتی کشور می باشد. این شرکت از مهندسین و متخصصین کارکشته و با تجربه‌ استفاده می‌کند. با این سرمایه انسانی و خطوط تولید با ماشین اتوماتیک خود محصولاتی با کیفیت مرغوب به خریداران ارائه می‌دهد. همچنین با اشراف کامل بر دانش امروزی و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا، محصولات خود را بر مبنای استاندارد معتبر بین‌المللی طراحی، تولید و عرضه می‌کند

برای اطلاع از قیمت هیتر گازی آذرتهویه و تخفیفات فروشگاه جی کا ان کالا سایت را دنبال کنید!

دستاوردها

شرکت آذرتهویه با تکیه بر دانش فنی و با همراهی واحد تحقیق و توسعه، سیستمهای گرمایشی اتمسفریک را با قابلیت هوشمند تولید نمود. سپس با آزمونهای متوالی در خط تولید از کیفیت این محصولات قبل از ارائه به بازار اطمینان حاصل می‌شود. به دنبال این دستاورد، سیستم پیلوت‌دار حذف و جای خود را به سیستم جرقه‌زن الکتریکی داد. همچنین این شرکت با اخذ گواهینامه CE استاندارد اتحادیه اروپا و همچنین همکاری با سازمان ملی استاندارد ایران پیشرفت بزرگی در ارائه محصولات با کیفیت کرده است.

قیمت هیتر گازی آذر تهویه بر چه اساسی تغییر می‌کند؟

از محصولات این شرکت می‌توان به فن هیتر گازی فایرتیوب، چگالشی و اتمسفریک هوشمند و مبدل‌های حرارتی اشاره نمود. با قابلیت کار با انواع سوخت تولید می‌شود. انواع فن هیتر در این شرکت با ایمنی کامل و عملکرد مطمئن جهت گرمایش اماکن مختلف از جمله سالن های اداری، صنعتی، ورزشی، فروشگاه ها، مساجد، گلخانه ها و منازل استفاده می‌شود. قیمت هیتر گازی آذر تهویه نیز بر اساس همین کاربردها تغییر می‌کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

اگر قصد خرید هیتر گازی آذرتهویه را دارید. باید اشاره کنیم تمام محصولات آذرتهویه دارای گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله می‌باشند.